Skip to content

Insta trend! Outfit se stylovou krajkou se hodí do města i na rande

Zaznamenali jste, že krajky a volány se vrací do módy? Tento něžný prvek pomalu, ale jistě zaplavuje instagramové profily módních blogerek. Nenechte si ho ujít ani vy a při výběru outfitu na rande či do města zkuste zahrát na romantickou notu.

Naučíme vás stylovou krajku kombinovat a prozradíme také, čemu se při jejím nošení raději vyhnout.

Ač v módních trendech dlouhou dobu převládala jednoduchost, tento rok se hlásí o slovo propracovanější střihy a zajímavé detaily. Ten, kdo při kombinování outfitu vsadí na ženskost, má vyhráno. Krajka by tedy měla být jasnou volbou.

Krajkový outfit na rande? Proč ne!

Pokud chcete obléknout krajky ve volném čase, určitě se nemusíte držet zpátky. Klidně se do nich zahalte celá –⁠ zvolte buď šaty, nebo set sukně a topu. Nejlepší je vybrat kousky v uvolněném romantickém stylu. Příliš zdobená krajka by mohla působit až moc slavnostně.

Při nákupu oblečení pamatujte na to, že krajka by měla být na některých místech vždy podšitá. Rádoby sexy modely, pod kterými vykukuje spodní prádlo, vám v 99 % případů dobrou službu neprokážou. I když vybíráte outfit na rande, myslete na to, že pod průhledné kousky patří alespoň tílko. Zapomeňte také na kombinaci krajky a rafinovaných průstřihů – většinou nepůsobí moc dobře.

Krajkové detaily

Pokud se necítíte na celokrajkový model, zkuste si pohrát alespoň s detaily. Oblékněte jeden krajkový kousek, a ten vyvažte něčím méně romantickým. Ideální je třeba džínovina či koženka. Další možností je krajkové body nebo braletka, které necháte nenápadně vykukovat pod košilí. Skvěle vypadají také krajkové aplikace, a to nejen na oblečení – najdete je třeba i na botech!

Ať už vybíráte outfit na rande, nebo chcete v krajce vyrazit do práce, myslete na to, že výsledný efekt pomáhají vytvářet i správně zvolené barvy. Bílá krajka působí něžně a romanticky, v béžové barvě vykouzlí dojem elegance a černá umí být pěkně sexy. Tak co, jakou krajku si vyberete vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *