Skip to content

Pánské stylové outfity: Zimní inspirace s Tomášem

Hledáte inspiraci na stylové pánské outfity? S Tomášem jsme jich pro vás připravili hned několik. Vsadili jsme přitom na nadčasové a jednoduché kousky, které se s největší pravděpodobností ve vašem šatníku už dávno nacházejí. Nezapomněli jsme ani na stylové doplňky –⁠ kvalitní rukavice, čepice a batoh vám v zimě rozhodně nesmí chybět.

Jmenuji se Tomáš a to, kým jsem, se pořád mění. V jednu chvíli jsem pořadatel hudebních akcí, surfař, v další jsem student i cestovatel. Momentálně a dlouhodobě jsem profesionální atlet, influencer se slevami pro všechny ženy, extrovert a pisálek erotických povídek pro svůj web. 

Jak bys popsal svůj styl? Co rád nosíš? Liší se tvůj styl ve volném čase hodně od toho pracovního?

Můj styl je hodně o jedné barvě – černá. Momentálně se snažím nevybočovat ze svého volnočasového a pracovního stylu, takže jsem ho skloubil do nějakých pěti základních elegantních prvků, ke kterým mě inspiroval Daniel Craig ve filmu Skyfall a Spectre. Jsem velký fanda. 

Tip: Další inspiraci na pánské stylové outfity najdete v rozhovoru s Michalem.

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně, nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš? 

Většinou vše promýšlím, protože když už jdu jednou za čas nakupovat, tak chci koupit všechno, co potřebuji. Samozřejmě, že když jsem občas ve volné chvíli v centru Na Příkopech, to mě pak obchody zlákají.

Máš nějaké oblíbené značky oblečení a bot, bez kterých si neumíš představit stylový pánský outfit?

Pocházím ze Zlína, takže skoro každá moje bota musí být od Bati. U normálního oblečení se nenechávám spoutat jednou značkou. Pro pány není výběr tak obrovský, když máte konkrétní požadavky, takže jich obcházím většinou více. U obleků je to jasné – Blažek. 

Co pro tebe znamená udržitelnost v módě?

To pro mě znamená především nakupovat oblečení s rozumem. Nekupovat všechno. Jen to nejdůležitější. Co už nechci, tak pošlu dál tomu, kdo to využije nebo potřebuje. 

Máš v šatníku nějaký úlovek se zajímavým příběhem? Jaký je nejdražší a nejlevnější kousek ve tvém šatníku?

Ve skříni bych našel hodně kostlivců. Pořád v ní nechávám některé věci z puberty, jako byly baseballové čepice s rovným kšiltem, na kterých jsme ujížděli a šetřili na ně, co to šlo. Nejednou se nám stalo, že k nám přišli na ulici kluci s nožem v ruce a donutili nás jim čepice odevzdat. Nejdražší kousky budou určitě obleky a košile od Blažka a Hugo Boss. Nejlevnější pravděpodobně některá basic trička a ponožky. 

Co šperky či jiné doplňky  – nosíš nějaké?

Jsem toho názoru, že chlap by měl nosit minimálně hodinky, takže těch mám několik. Víc nepotřebuju.

Tomáš se s námi podělil také o své rituály péče o pleť. Objevte jeho tajné tipy a triky, které prozradil během Beauty Talku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *