Skip to content

Pohodlný pletený set

Pletený outfit nemusí být nuda

Pletený outfit i do města? Proč ne. Přidejte elegantní doplňky a vydejte se do práce, na procházku nebo na kávu s přáteli. Příležitostem se meze nekladou, protože pletené duo je velmi univerzální. Přitom je to skvělá změna od klasických pletených svetrů. Navíc je ideální, jak do chladnějších letních dnů, tak do těch podzimních.

Pokud se chystáte do práce, kombinujte pletený outfit s béžovou či černou kabelkou.

Jestliže v práci nebo ve společnosti rádi vyčníváte z davu, sáhněte u kabelek i po výraznějších barvách jako třeba výrazné růžové. Nebo zvolte fialovou či červenou. Na kávu či procházky si k setu vezměte crossbody kabelku. Trefou do černého je luxusní kabelka značky Furla, která znázorňuje eleganci a zároveň pohodlnost.

Šperky vždy povznesou celkový dojem z outfitu na vyšší úroveň. K béžovému setu pasují šperky v tónu zlaté. Třeba takové kruhové náušnice, které kombinujte s hodinkami. Nejlépe si vyberte hodinky v černé nebo zlaté barvě. Nebo barvu hodinek slaďte s kabelkou.

A pokud přeci jen jste více svetrový a netroufáte si na celobarevné kombo, tak svetr Silvian jednoduše nakombinujte s černými džíny nebo koženými kalhoty. Do chladnějších dnů přehoďte přes svetr koženkovou bundu a šálu.

Kam v pleteném outfitu vyrazíte vy? Napište nám do komentářů, těšíme se.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *