Skip to content

Podprsenka, co vás podrží

Všechny víme, že základem šatníku je kvalitní a pěkné spodní prádlo a u žen je to hlavně podprsenka. Která z nás ale nosí tu správnou? Spousta žen si vybírání prádla v obchodech moc neužívá. Máme rády své soukromí a tomu ty kabinky se závěsem nejsou. Protože celou dobu kontrolujete, aby něco nevykouklo, či někdo neotevřel dveře. To nám zkrátka při výběru moc nepomáhá.

Když přidáme často nelichotivé světlo a prodejní asistentky, které se do těch dveří ochotně vrhají s jinou velikostí v ruce, může být nákup prádla pořádná výzva. Co s tím? Zkuste to jinak.

Pod rukama profesionálů

Pokud si chcete dopřát opravdovou péči, zastavte se v Astratex Poradně. Unikátní příjemné prostředí v pražských Holešovicích nabízí osobní konzultaci, kde si zarezervujete hodinu času jen pro sebe. Zkušené asistentky vás přeměří a poradí vám, jak si vybírat prádlo pro vaši postavu, provedou vás typy podprsenek pod různé oblečení i pro všelijaké příležitosti a několik vám jich nabídnou. Tato služba nic nestojí, ale nemůžeme zaručit, že si nekoupíte nakonec ty skvělé podprsenky úplně všechny :). Osm z deseti žen neví, jaká je jejich velikost podprsenky, a to v Astratexu chtějí změnit. Proto přišli s tímto zajímavých konceptem. Můžete dorazit i s kamarádkou, vlastně i s pěti, stačí si rezervovat termín.

Jak zjistit velikost podprsenky?

I na internetu existuje celá řada skvělých rad a zaručených tipů, ale komu by se chtělo to dlouze zkoumat? Zkuste efektivnější způsob – online poradna Astratexu vás navede k té správné velikosti právě pro vás a vaše prsa. Díky unikátnímu algoritmu zjistíte jednoduše v několika krocích svoji reálnou velikost, a tím vám zjednoduší i výběr, jelikož vám automaticky nabídne podprsenky přímo pro vás. Jako první vyberete typ postavy, poté tvar prsou a jejich umístění (ano, čtete dobře), zadáte míry a máte výsledek. Ten si uložíte do profilu a na příště už si můžete jen vybírat.

Po vygenerování doporučených výsledků vám na míru, si podprsenky objednáte a v pohodlí vašeho domova vyzkoušíte. A kdyby vám přece jen nepadla, nebo jste si rozmyslely barvu, můžete ji vyměnit či vrátit. Celé to vyřídíte ze svého obýváku. Pouze krabici pak odnesete na pobočku zásilkovny poblíž vašeho bydliště a pošlete zdarma

Online poradna také obsahuje rady a video návody, jak si například podprsenku správně obléci, nebo vám doporučí typ plavek dle vaší postavy. A to se taky hodí.

Podpořte správný tvar prsou

Nejde jen o správnou velikost, ale i o padnoucí tvar, materiál a další faktory. Když někomu nesedne podprsenka, je to vidět na první pohled. A co víc? Špatně padnoucí prádlo je opravdu nepohodlné, a to nemluvíme o té zdravotní stránce. Už nejde jen o vykukující ramínka, ale aby vykukovala ta správná. Kolikrát se vám stalo, že vám vykukovala ta “ne zrovna nejlepší podprda,”kterou jste narychlo vytáhla ráno z šuplíku? A co ten nevyužitý výstřih? Ani nemluvě o prádle, které nesedí pod dané šaty. Pokud je prádlo vidět, má to mít účel a má být zvoleno správně. Spodní prádlo má zvyšovat sebevědomí, ne naopak.

Nové pravidlo zní – co kouká, musí ladit. S vámi i s outfitem. A rozhodně to nekončí u každodenní podprsenky. Každá žena potřebuje tu fakt sexy podprdu (nebo několik). Tu, co v ní může běhat. Tu, co se hodí na meeting i tu pod ty šaty s holými zády. A další, ve které může pohodlně kojit, když na to přijde. Navíc si v Astratexu vyberete i plavky, sportovní a funkční prádlo, pohodlné domácí oblečení, něco pěkného na spaní, župánky, punčochy a dnes už i nepostradatelné menstruační kalhotky. A završit to celé můžete stahovacím prádlem, kde je kvalitní materiál klíčový, jde totiž o druhou kůži. Doslova.

Pro inspiraci se můžete podívat na naše focení spodního prádla s Hankou, které jsme si moc užily. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *