Skip to content

Podtrhněte pánský styl crop topem a podpatky

Je až záhadou, že zrovna pánský styl je pro tolik žen tak oblíbeným. Čím to je? Máme už snad dost šatů a sukní a klasické ženské kousky nás jednoduše přestaly bavit nebo je to spíše o tom, že oversized střihy jsou pro mnoho z nás mnohem pohodlnější?

Ať tak či onak, většina z vás asi uzná, že v outfitu v čistě pánském stylu vypadáte lépe, pokud jej podtrhnete ženskými prvky. Víte, jak takový outfit v pánském duchu sestavit a jakými pravidly byste se při oblékání pánského stylu řídit? Máme pro vás několik tipů.

Pánský styl vyžaduje extrémy

Kombinace oversized pánského svetru s vysokými podpatky nebo sexy minišaty s oversized sakem dodá outfitu ten správný šmrnc. A nejen to, pohrajte si s jednotlivými kousky a zkoušejte, jak kombinovat na první pohled nekombinovatelné! Důležitá rada týkající se nejen oblasti módy zní: nebojte se toho!

Oversized nebo vypasované střihy?

Tohle už jsme mírně nastínili u předchozího bodu, ale znáte ideální způsob, jak do outfitu zakomponovat pánské sako? Spárujte ho s vypasovanějším kouskem v podobě upnutého topu nebo již zmiňovaných přiléhavých minišatů. Vyhnete se tak pytlovitému vzhledu a necháte vyniknout vaše křivky, a zároveň v outfitu nebudete působit přehnaně vyzývavě.

Odhalte kůži

Nejjednodušší způsob, jak stylovat kalhoty nebo džíny v pánském stylu, je přidat do outfitu extra ženský kousek a odhalit kůži. Skvěle se k tomu hodí crop topy či topy na jedno rameno. Podobného efektu docílíte i díky jednoduchým a zároveň sexy páskovým sandálkům na podpatku.

Neexistují správné či špatné kombinace

Pamatujte na to, že v módě neexistují (téměř) žádná pravidla. Popusťte tedy uzdu vaší kreativitě a rozhodně se nebojte omylů. A jak na to? Vezměte si například něco tak klasického, jako je formální bílá košile, kterou zakomponujete do množství různých outfitů a noste ji přes šaty či zastrčenou do kalhot, díky čemuž vytvoříte profesionální business look nebo ji můžete nosit na dalších tisíc způsobů.

Doplňky jsou třešničkou na dortu

A poslední rada na závěr – některé doplňky mohou přinést nový a trendy vzhled různým outfitům, které už vás přestaly bavit. Máme pro vás tedy poslední tip, jak takovým outfitům vrátit život. Co kdybyste zkusili do outfitu zakomponovat klobouk, šátek nebo pásek? Právě díky tomu dotáhnete styling k dokonalosti. To způsobí, že i v minimalistickém outfitu v pánském stylu budete nepřehlédnutelná a stále velmi ženská.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *