Skip to content

Podzim už klepe na dveře, ale sluníčko ještě hřeje? Vyzrajte na babí léto ve stylovém outfitu!

Sluníčko už tolik nepálí, opálení pomalu bledne a my si o to intenzivněji užíváme příjemných a slunečných dnů. Babí léto je ideální na poslední možnost využití letních kousků oblečení.

Typicky letní kousky zkombinujeme se svršky, které nás zahřejí v brzkých ranních či večerních hodinách. Babí léto je navíc ideální období pro kombinování na první pohled nekombinovatelných kousků. Proto jej tak milujeme a máme pro vás inspiraci na jeden takový stylový outfit na babí léto.

Žlutá si s babím létem rozumí

Když si představíme období babího léta, vybaví se nám barvy jako je oranžová, červená, hnědá a hlavně žlutá. Zvolte tedy minimálně jeden kousek oblečení v tomto odstínu, tím může být výrazný žlutý crop top. Ten doplňte dalšími kousky v neutrálních odstínech a nezapomínejte na doplňky. Například v podobě šátku, který barevně ladí s výrazným topem. A víte, jaká je výhoda tohoto doplňku? Až se večer ochladí, jednoduše sundejte šátek z vlasů a uvažte jej na krk, aby vás neofouklo.

Hurá, babí léto je období sak a trenčkotů

K babímu létu patří chladná rána a večery, kdy byste měla myslet na vhodný svršek, ve kterém neumrznete hned, jakmile zapadne slunce a teplota klesne. Ano, je čas na nekonečnou řadu kombinací oblečení s blazery, saky a trenčkoty. Noste je na šaty, kombinujte se sukněmi či je doplňte k trendy širokým kalhotám. Vaší fantazii se meze nekladou. Nezapomínejte však, že do saka či kvalitního kabátu byste se neměla bát investovat. Právě na tak klasickém kousku jde opravdová kvalita velmi poznat. Tak klíčový a zároveň kvalitní kousek totiž budete nosit velmi ráda a využijete jej k velkému množství různých outfitů, tomu věřte!

Sandálkům už odzvonilo

Zdá se vám, že sluníčko ještě svítí a ty krásné sandálky byste ještě mohla přece jen obout? Nenechte se zmýlit. Co když po práci vyrazíte na skleničku s kamarádkou a budete se vracet ve večerních hodinách? Vaše ledové nožky vám rozhodně nepoděkují a vaše zdraví také ne. Užívejte si stylové obuvi v podobě mokasín, balerínek nebo klasických pohodlných tenisek a otevřené boty pěkně zazimujte a nechejte je odpočinout před další sezónou.

Tak jak se vám náš outfit na babí léto líbí? Je to váš styl nebo dáváte přednost více odvážnějším kombinacím?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *