Skip to content

Podzim je tu. Casual outfit s oversized kabátem

Podzimní outfit nemusí být nuda. Zvláště pokud umíte jednotlivé kousky oblečení správně kombinovat. A pokud ne, od toho jsme tu naštěstí my, abychom vám poradili. Vybrali jsme trendy letošního podzimu a sestavili z nich ideální look pro všechny příležitosti.

Podzimní outfit pro každou příležitost:

Že jsou zvonové kalhoty opět trendy snad ani nemusíme zmiňovat.

Ale napadlo vás někdy, jak dobře vypadají třeba k podzimnímu lehkému kabátu? A když volné střihy zkombinujete se správnými barvami, zazáříte. Třeba bledě modrou se světle hnědou. Zvonové džíny budou slušet hlavně vyšším postavám. Na boku nechybí ani velké pohodlné kapsy, kterou jsou MUST HAVE každého outfitu.

Neexistuje snad více podzimní kabelka než NA-KD, která dodává teprve ten správný šmrnc. No a abychom se nedrželi pouze hnědých barev, rozbili jsme celkový dojem bílým svetrem. Není ale obyčejný. Holá záda jsou nejen trendy, ale i podtrhávají ženskost. A nakonec tenisky v odstínu bílé a černé, které nikdy nevyjdou z módy.

Pokud si potrpíte na více elegantním stylu, vyměňte tenisky za černé lodičky. Stačí malá změna a outfit dostane nový vibe. Lodičky jsou ideální třeba do kanceláře nebo na rande. Jestliže venku už přituhuje, můžete si pořídit i klobouk, který zahřeje nejen hlavu, ale doladí vše k dokonalosti.

Jak si představujete vy podzimní outfit? Sdílejte s námi inspiraci na Instagramu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *