Skip to content

I pohodlný outfit je rafinovaný a sexy

Jsem profesionální koučka. Mými klientkami jsou hlavně ženy, se kterými spolupracuji na tématech sebepoznání, sebevědomí, změn životního stylu, work and life balance, ženského principu, vztahů… Ráda se oblékám a mezi mé oblíbené značky patří například Hugo Boss. Aktuálně mě však hodně baví pracovat na rozvoji své vlastní značky, která se specializuje na výrobu sexy doplňků z kůže. 

Jak bys popsala svůj styl?

Oblékám se podle nálady a toho, co mě daný den čeká, proto mě můžete potkat v šatech a botách na vysokém podpatku s pečlivým make-upem, ale také v legínách, teniskách a celkovém stylingu: „je mi to jedno.“ Převážně však nosím elegantní, nadčasové oblečení s důrazem na ženskost. Ráda kombinuju dražší oblečení, levné aktuální trendy a vintage kousky ze sekáče. Základ mého stylu je, že vše co mám na sobě, musí odpovídat tomu, jak se cítím a co chci daný den světu říct. 

Co ráda nosíš? Nosíš převážně značkové věci, například od značky Hugo Boss, kterou jsi zmiňovala nebo kombinuješ kvalitnější kousky s těmi levnějšími?

Ráda kombinuju značkové a neznačkové kousky. Nejraději nosím šaty, protože těmi je vždy outfit z půlky vyřešen. Mám také hodně sak, ta si oblékám úplně ke všemu. 

Liší se tvůj styl ve volném čase hodně od toho pracovního?

Záleží na tom, co ve volném čase dělám. Pokud je program sportovní nebo jdu na hřiště se svou dcerou, tak trochu ano, ale myslím, že základní atributy mého stylu jsou vždy rozpoznatelné. 

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně, nebo si vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

„Pár“ impulzivních nákupů už jsem určitě v životě udělala a většinou jsem toho litovala, proto se snažím dávat si na to pozor. Svůj šatník pravidelně třídím, během toho vidím, co mi chybí a jdu většinou do obchodu už s jasným cílem. Oblečení vybírám hodně pečlivě, zkoumám zejména kvalitu. Přemýšlím nad tím, jestli daná věc vydrží a jestli ji skutečně unosím atd. 

Máš kromě Hugo Boss nějaké další oblíbené značky oblečení a bot, ke kterým se ráda vracíš?

Nakupuji u nejrůznějších značek. Spíše mám už nastudováno, kde mají konkrétní kousky oblečení dobré vzhledem ke kvalitě a ceně.  Co se týče bot, zůstávám věrná hlavně značkám: Vagabond, Högl a už zmiňovaný Hugo Boss. 

Co pro tebe znamená udržitelnost v módě? 

Udržitelnost je pro mě hlavně o tom, jak o věcech přemýšlíme. Jako základ vnímám pořizovat si věci vědomě, s rozmyslem a stejně tak se k nim také chovat. Myslím, že je zbytečné řídit se bezhlavě střihy a barvami, které jsou právě trendy, protože trendů se každý rychle přesytí a jejich aktuálnost většinou rychle pomine. Nejvíce se cítím v souladu s udržitelnou módou, když si obleču několik let staré kousky, které vypadají pořád skvěle, když seženu kvalitní věc v běžném řetězci, vylovím něco skvělého v sekáči, nebo když své věci daruji do dobročinného obchodu či kamarádkám. 

Máš v šatníku nějaký úlovek se zajímavým příběhem? Jaký je tvůj nejdražší a nejlevnější kousek?

Myslím, že mé oblečení má hodně zajímavých příběhů, o kterých ani nevím :-). Zajímavý příběh má originální šátek Hermés, který jsem pořídila za pár korun v dobročinném obchodě a sako od Zegny, které mělo v kapse vizitku pána, kterému patřilo, tak jsem mu napsala poděkování i s fotku, jak mi pánské sako sluší:-). Taky miluju 20 let starý kožený kabát po mojí mámě, který vypadá pořád jako nový. Nejdražší věc, co se týče peněz i citové hodnoty je můj zásnubní prsten. Nejvíc investuji do doplňků, kabátů a spodního prádla. Nejlevnější věc bude určitě tílko z nějakého výprodeje.

Co šperky, kabelky – ráda je často obměňuješ, nebo máš své stálé oblíbence?

Jednu z kabelek, které nosím často, mám už 8 let a pořád vypadá skvěle. Bižuterii si moc nekupuji, raději si koupím jednou za čas nějaký pořádný šperk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *