Skip to content

Popusťte uzdu fantazii a oblečte se jako pravá Newyorčanka!

Tak schválně, navštívila některá z vás město, které nikdy nespí? Tato metropole má rozhodně co nabídnout a pokud vás mimo jiné uchvátila i móda v New Yorku, máme pro vás skvělé tipy, jak se obléct v podobném duchu. New York nabízí jedinečnou a uvolněnou atmosféru, jen si vzpomeňme na Sex ve městě.

I vy díky našim tipům budete vypadat stylově za každých okolností, a to ať už budete v New Yorku nebo na druhém konci světa.

Neřešte každý detail, ale dbejte na střih

Paradoxem je, že prvním pravidlem, jak splynout s elegantními obyvateli New Yorku, je přestat přehnaně přemýšlet o jednotlivých kouscích outfitů. Newyorčané si totiž běžně vystačí jen se základními kousky šatníku, ze kterých vytvoří dokonalé módní kreace. Pokud si vyberete ten správný padnoucí střih kalhot či šatů, nikdy neuděláte chybu s kombinací s basic tričkem. Oblékněte oversized kabát, přidejte výraznou rtěnku, díky čemuž přidáte do outfitu elegantní nádech. Pokud se nebojíte odvážnějších kombinací, oblečte pohodlnou barevnou sukni, kterou sladíte se svetrem v podobném tónu.

Kouzlení s doplňky

Ať už zvolíte jednoduchý nebo propracovanější outfit, nebojte se nápadných doplňků. Kde jinde, než v New Yorku se totiž můžete v oblasti módy tak moc vyřádit? A náš tip? Chlupatá kabelka a barevná čepice jistě vzbudí pozornost kolemjdoucích. Nezapomínejte však na to, že v jednoduchosti je krása. Jeden či dva výrazné či bláznivé doplňky stačí.

Móda v New Yorku a černá?

Newyorčanky moc dobře vědí, že outfit v černé barvě vypadá vždy dobře. Je to tedy rychlá volba, pokud spěcháte a nemůžete ve vaší skříni najít nic zajímavějšího. Černá je sázka na jistotu a i když se to může zdát snadné, i u černých outfitů byste se měly držet několika pravidel. To hlavní spočívá v míchání různých textur jednotlivých kousků oblečení, díky čemužnebudete v tmavých barvách příliš utopená.

Móda v New Yorku a pohodlí?

Každý, kdo v New Yorku běžně používá aplikaci krokoměr, je jistě příjemně překvapen, když zjistí, jak snadné je zaznamenat 10 000 kroků pouhým vyřizováním pochůzek. Pokud máte podobný styl života jako rodilé Newyorčanky, dbejte na výběr vhodné obuvi, ve které budou vaše nohy jako v bavlnce. Nebojte, nemusíte se úplně vzdávat podpatků, na běžnou chůzi si je klidně vezměte, dejte však přednost širokému a nižšímu podpatku než tomu jehlovému. Móda v New Yorku ani nikde jinde totiž neznamená pouze jehlové podpatky. Zdravý životní styl přeje pohodlným teniskám, které vypadají skvěle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *