Skip to content

Pryč s pochmurnou náladou. Zahalte se do barev a udělejte si podzim veselejší!

Většina z nás má v zimních měsících tendence sahat po tmavých barvách, a to je škoda. Pokud patříte mezi ženy, které rády budí pozornost, tak zkuste chvíli zapomenout na všechnu tu černou, hnědou a šedou. Zařaďte do šatníku barevné outfity, které by vás možná na první dobrou ani nenapadly.

A nemusíme zůstat jen u neobvyklých barev, zaměřte se i na samotné střihy a materiály. Co říkáte na lehké barevné šaty, které navrstvíte na hřejivý svetr? Ještě pořád se vám to zdá málo extravagantní? Přidejte další jasnou barvu, třeba výraznou modrou.

Vrstva pod šaty, na šaty nebo obojí?

Vrstvení je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak nosit i zdánlivě letní kousky po celý rok.  No a taky je to způsob, jak barevné veselé outfity vynosit klidně i v zimě. Stačí přidat vrstvy navíc, a to pod šaty v podobě roláku nebo na šaty například v podobě nesmrtelného křiváku či džínové bundy.

Barevné outfity se neobejdou bez žlutomodré kombinace

Právě jasná žlutá a modrá se řadí mezi trendy letošního podzimu a nejen to! Většina z vás už asi ví, že barvy ovlivňují naši náladu. Výrazná žlutá je často spojená s pocity radosti, pomáhá vyvolávat optimismus a rozveselit sebe i ostatní. Mimo to vám tento výrazný odstín pomůže vystoupit ze své komfortní zóny. Modrá je nepochybně stálice, co se týče módních trendů a jinak tomu není ani letošní sezónu. Od kobaltové po královsky modrou, hrejte si s odstíny. Modrá také uklidňuje a je vhodnou barvou pro relaxaci. Navozuje pocit důvěry, bezpečí a její syté odstíny zvyšují efektivitu. Je vám tedy snad už jasné, že vaše barevné outfity se bez těchto odstínů neobejdou?

I barevné outfity potřebují neutrální odstíny

Pokud tyto trendy odstíny využijete ve vrstveném outfitu, vytvoříte nevšední trendy kombinaci. Jak na to? Sáhněte po svetru, který je dostatečné teplý, aby vás zahřál i když bude zrovna foukat studený vítr. Myslete na to, že méně je více a volte tedy raději neutrální a nevýraznou barvu. Díky tomu vynikne zbytek kousků a vaše barevné outfity budou působit dokonale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *