Skip to content

Modeling, herectví ani golf nejsou Aničce cizí. Jednou by si ráda otevřela i vlastní kavárnu.

Jmenuji se Anička a vystudovala jsem ekonomiku a management. Mým snem je otevřít si malou kavárničku v centru Prahy. Mám ráda kavárenský život a miluji vůni kávy.

Také ráda cestuji, ve volném čase se věnuji profesionálnímu modelingu, herectví a nyní i golfu. 

Celý rozhovor s Aničkou

Jak bys popsala svůj styl? Co ráda nosíš?

Nosím vše, co se mi líbí, nebo podle mé aktuální nálady, ale často se inspiruji elegantním street stylem. Rozhodně nepropadám šíleným módním výstřelkům. V mém šatníku můžete najít plno šatů, krajkovaných tílek, triček, halenek, kraťasů, kalhot i overalů ve světlých barvách, většinou jednobarevné. Najde se tam i pár kousků ve výrazných barvách, se vzorem nebo odvážným střihem. Co se týče mého botníku, nosím ráda tenisky, sandálky i lodičky.

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně, nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Nakupuji hodně impulzivně, když si danou věc nekoupím hned, pak toho lituji, protože buď je moje velikost vyprodaná, nebo nemám nakupovací náladu. Každou sezónu si nakoupím pár nových kousků, ale moc to s nákupy nepřeháním.

Oblíbené značky

Máš oblíbené značky oblečení a bot, ke kterým se ráda vracíš?

Ráda nakupuji oblečení v Reserved, Mangu a H&M. U bot nepreferuji žádnou konkrétní značku, jde mi především o pohodlí. 

Zajímáš se o udržitelnou módu, nebo jsou pro tebe důležitější jiné aspekty při výběru?

O udržitelnou módu se moc nezajímám, ale snažím se nakupovat oblečení hlavně z bavlny, v níž se cítím nejlépe. Vůbec nepodporuji látky jakými jsou nylon či polyester, jsou nepohodlné, lepí se na tělo, a navíc se v přírodě samy nerozloží. V Praze nemám moc velkou skříň, vleze se mi do ní pár basic kousků, které různě kombinuji dokola, tím pádem oblečení nenakupuji ve velkém množství.

Jaký je nejoblíbenější kousek ve tvém šatníku?

Lakované lodičky od Michael Kors a šaty v limetkové barvě s výstřihem na zádech.

Co šperky, kabelky – obměňuješ je často a ráda, nebo máš své stálé oblíbence?

Už to bude deset let, co jsem navštívila Singapur. Oblíbila jsem si tam místní maloobchod s obuví a doplňky, protože jejich kabelky jsou vysoce kvalitní a styly jsou inspirovány přímo z přehlídkového mola. Od té doby si odtud nechávám kabelky pravidelně dovážet. U šperků je to pro mě snazší. Od doby, co jsem ztratila mé oblíbené náušnice z bílého zlata, nosím převážně jednoduché minimalistické náušnice ve zlaté, občas i stříbrné barvě bez náramků a náhrdelníků. Stranou jsem odložila i hodinky, které jsem v minulosti nosila velmi ráda. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *