Skip to content

Rychlý tip na stylový sportovní outfit. Do přírody i do města

Podzim je tady! Máte už svůj sportovní outfit? Podzimní dny nás přímo volají k procházkám do přírody či do města. Nezáleží na tom, jestli jedete na procházku do ulic města, nebo vás čeká výlet do barevné přírody. V jednom sportovním outfitu se můžete cítit stylově a pohodlně zároveň.

Vyrazte si do města ve sportovním stylu. Sportovní oblečení už dávno není jenom pro ty, které aktivně sportují – ležérnější a sportovní prvky dodají outfitu jiskru.

Pohodlné outdoorové khaki kalhoty Columbia doplňte obyčejnou černou mikinou, která se hodí ke všemu. K tomu dámskou zimní bundu výrazné žluté hořčicové barvy. Tato nádherná podzimní barva rozzáří celý outfit. Pokud je venku zima, nezapomeňte si vzít teplou vlněnou čepici nebo čelenku.

Sportovní outfit jedině s batohem

Výsledný outfit završíte stylovým městským batohem, ale můžete zvolit i sportovní. Batohy jsou totiž in a už se dávno nenosí jen do školy. Batoh je trendovým a zároveň praktickým doplňkem do města, do přírody, na cestování či na nákupy.

Náš TIP:
Když se venku ochladí, nezapomínejte vrstvit.
Je to nejen stylové, ale navíc vám bude hezky teplo i během během chladných dnů.

Na závěr si obujte kvalitní trekové boty, ve kterých vám bude teplo v každém počasí. Jestli chcete méně nápadné boty, sáhněte po klasických teniskách. Voilà, teď máte dokonalý sportovní outfit, ve kterém můžete vyrazit kamkoliv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *