Skip to content

Šaty dělaj člověka. Udělejte dojem v trendy kostýmku.

Dávno odzvonilo časům, kdy kostýmek sloužil pouze jako elegantní pracovní oděv. Nyní trendy kostýmek můžete vynést kamkoliv a tím kamkoliv myslíme doslova. Kostýmek neznamená automaticky elegantní outfit. Zkombinujte jej dle vašeho vkusu – ležérně, elegantně či sportovně.

Držte se však 3 základních pravidel týkajících se střihu kostýmku, doplňků a vhodné obuvi…

Vyberte si padnoucí střih

Tak jako veškeré další oblečení, tak i u kostýmku je důležité, aby vám seděl. Máte postavu přesýpacích hodin? Zvolte vypasovanější sako. Pro pánský rovnější typ postavy doporučujeme volné ležérní střihy a nemusíte se bát ani delších střihů sak. Postavám s větším poprsím doporučujeme vyhnout se dvouřadým sakům, které by zbytečně přidávaly na objemu. Postavy se širokými boky by měly klást důraz na správný výběr kalhot. Těmto typům postav nejvíce sedí široký střih kalhot s vysokým pasem, který doplníte kratším sakem.

Batoh je jedno velké NE!

I když se říká, že v módě si můžete dovolit vše, ne vždy to platí. Pokud hledáte vhodnou tašku ke kostýmku, snažte se vybírat kousky s minimem zipů a různých řetízků. Luxusně bude vypadat minimalistická kožená taška. Pokud chcete experimentovat, tak doporučujeme vyhnout se jakékoli nedbalosti, a to například v podobě batohu. Takový doplněk v jakémkoliv provedení je nevhodný.

Trendy kostýmek a podpatky?

Ano, všechny asi víme, že lodičky či páskové sandálky vypadají vždy božsky. Ale! Rozhodně nejsou tou nejpohodlnější obuví. Pokud tedy vysoké podpatky nejsou nic pro vás, existuje tady ještě několik možností. Pokud si nechcete podpatky úplně odpustit, ale přesto toužíte po pohodlí, zvolte lodičky či kotníkové boty na širším a nižším podpatku, které jsou stabilnější a vydržíte na nich běhat klidně celý den. Další pohodlnou a zároveň elegantní volbou jsou mokasíny. A to nejlepší na konec, nejvíc trendy vzhledu docílíte díky nepřehlédnutelné kombinaci obleku a tenisek. Ideální styling pro vytížené ženy, které mají během dne hromadu povinností, ale přesto chtějí vypadat upraveně a stylově.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *