Skip to content

Sportovně a jednoduše i do centra Prahy

Jaký pánský outfit se vybaví vám, když se řekne Praha? Dnešní doba není pouze o mužích v padnoucím obleku. Naopak mnoho mužů se umí oblékat stylově přitom pohodlně a pokud ne, tak vás to dnes naučíme. Řeč je o sportovních outfitech. Jak se tedy obleknout sportovně, ale zároveň pohodlně a moderně?

Proč (ne)milovat sportovní styl?

Oblékat se sportovně neznamená, že musíme nutně být fanoušky nějakého sportu nebo být dokonce aktivním hráčem. Důležité je, jak se v daném oblečení cítíte.

Součástí každého sportovního outfitu jsou neodmyslitelně tenisky. Pokud jste fanoušci minimalistického šatníku, pořiďte si bílé nebo černé. Tyto základní barvy se vám budou snadno kombinovat. I náš dnešní model doporučuje a nosí bílé tenisky nadčasové značky Gant. Paradoxně se tyto tenisky skvěle hodí i k elegantnímu stylu.

Tenisky máme, ale co dál? Skvěle padnoucí džíny Guess nikdy nevyjdou z módy. Pokud byste však chtěli outfit ladit více sportovním směrem, zvolte tepláky. Pouze pamatujte, že se nehodí na každou příležitost jako třeba do práce.

To nejlepší na konec? Ano, myslíme tím vestu v krémové barvě, která je horkým trendem roku 2022 a rozhodně ji uvidíme i v dalším období. Vesta je velmi praktická a samozřejmě patří ke sportovnímu stylu. Stačí pod ní obléct svetr v elegantním stylu nebo teplou mikinu.

TIP: všimli jste si, že se sportovní styl často prolíná s elegantními prvky a naopak? Nebojte se je kombinovat dohromady

A co vy? Jste milovníky sportovního stylu nebo tíhnete k eleganci?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *