Skip to content

Extravagantní sportovní outfit

Sportovní extravagance

Sportovní extravagance krok za krokem. Skvěle se kombinuje s elegantními kousky, ale když se snoubí s extravagancí, zamilujete si ho o to víc. Abyste však při výběru nových kousků nešlápli vedle, připravili jsme pro vás trendy inspiraci. Víte, které barvy je vhodné mezi sebou kombinovat, abyste dosáhli extravagantního stylu?

Nebojte se experimentovat

Na první pohled možná neslučitelná kombinace, ale přesně o tom extravagance je. Černá a červená upoutá pozornost okolí a rozzáří každý den. Nebojte se vsadit na černou klasiku v podobě crop top mikiny. Hezky poté vyniknou červené legíny s vysokým pasem. Tento styl sedne jak vyšším osobám, tak i těm s nižší výškou, protože skvěle protáhne postavu.

Doplňky – kámen úrazu

Abyste nechybovali při výběru doplňků, čtěte dál. Doplňky u extravagantního stylu hrají větší roli, než by se mohlo na první pohled zdát. Největší chybou při výběru je ta, že se často snažíme barevně zkombinovat boty a kabelkou. Tomuto prohřešku se raději vyhněte obloukem a nechte vyniknout svou vlastní tvořivost. Přímo ztělesněnou kreativitu představují boty značky Vans.

Jste sportovní typ?

Zazařte i při sportu třeba na kolečkových bruslích. Vyměňte street boty za stylové kolečkáče. Růžová barva bruslí bude ideální barevné kombo k červeno-černému outfitu. A přesně o tom extravagance je, nebát se kombinovat různé barvy s různými doplňky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *