Skip to content

Street style sportovní set

Sportovní street styl má od teď ve vašem šatníku zelenou. Ukážeme vám, jak můžete kombinovat jednotlivé kousky oblečení mezi sebou. Nebojte se to vzít od základu a začít černou barvou. Ke street stylu oblékání se totiž skvěle hodí. Víte, jaké oblečení vybrat, abyste dosáhli výsledku z fotografie?

Experimentujte:

U streetového oblečení můžete sáhnout klidně po černých a tmavších barvách. V čem je dobré se naopak vyřádit jsou střihy.

Kdybychom zvolili obyčejné černé tričko, byla by to příliš nuda, je potřeba experimentovat. Proto se nebojte crop topů, které jsou navíc speciálně střižené. Na sport jsou i pohodlné. Třeba právě s odhaleným ramenem a dlouhými rukávy.

Vybrat kalhoty už nebude věda

K takto uplému topu si můžete dovolit volnější kalhoty. Aby outfit nebyl celočerný, nebojte se ho rozbít vzory. Co takto maskáčový vzor? Za nás má palec nahoru, a navíc je nyní trendy. No posuďte sami.

V hlavní roli doplňky

Na první pohled nepatrné detaily jsou často ty nejdůležitější části celého sportovního looku. Zapomeňte zde na elegantní kabelky, ty nejsou příliš sportovní. Ke steet stylu se hodí kožený batoh, kde vsaďte opět na černou. Jiný vzor by se bil s maskáčem.

Co říkáte na výsledek sportovního stylu ve street nádechu? Napište nám do komentářů, zda je tento sportovní styl oblékání pro vás.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *