Skip to content

Andrea, kterou určitě znáte z TikToku, boří stereotypy o učitelkách

Styl podle Andrejky

Jsem učitelka dějepisu a výtvarné výchovy. Jsem pro každou srandu a mám ráda výzvy. Vždy se snažím být středem pozornosti – ať už ve škole nebo v soukromém životě. K tomu mi dopomáhá i můj osobitý styl v oblékání.

Jak bys popsala svůj styl? Co ráda nosíš? Mění se tvůj styl ve volném čase hodně od toho pracovního?

Upřímně mám v šatníku několik stylů a oblékám se podle aktuální nálady, a to nejenom ve volném čase, ale i do školy. Samozřejmě u mě převládá elegance smíchaná se stylem a “dravostí”. Ale také u mě najdete sportovní věci. Můj styl se ve volném čase nemění od toho pracovního. Chodím do práce bez přetvářky – přesně taková, jaká doopravdy jsem.

Jak obvykle nakupuješ oblečení? Impulzivně nebo vše pečlivě promýšlíš a vybíráš?

Jednou měsíčně cca. Tím, že mám hodně stylů ve skříni, tak je občas těžké něco kombinovat. Proto každý kousek pečlivě promýšlím, zda se bude hodit k ostatním kouskům doma. 

Máš nějaké oblíbené značky oblečení, bot, ke kterým se ráda vracíš?

Zamilovala jsem se do značek teprve nedávno. Z těch elegantních ráda nosím Versace, Valentino, Guess, CK a z těch sportovnějších mám doma například Tommy Hilfiger. Ale většinu kousků mám ze Zary.

Na jaký kousek ve svém šatníku jsi pyšná? Máš v šatníku nějaký kousek se zajímavým příběhem?

Pyšná jsem asi na moje brýle od Chanel – není to oblečení, ale při nákupech v Itálii mě doslova okouzlily a při zkoušení mi i krásně sedly. Hlavně jsem si je koupila sama ze svého. A navíc jsou dioptrické, což potřebuji. Takže krása, značka a potřebnost v jednom. 

Jaký je nejdražší, a naopak nejlevnější kousek ve tvém šatníku?

Nejlevnějším kouskem jsou croptopy, které ráda nakupuji ve slevách. Například za 20 KČ. 

Co šperky, kabelky – ráda je často obměňuješ nebo máš své stále oblíbence? 

Na šperky moc nejsem. Mám na sobě prstýnky a řetízky, které neobměňuji kvůli outfitům. Jsou zlaté nebo stříbrné a mají pro mě nějakou vnitřní hodnotu a vzpomínku. Co se kabelek týče, mám jen dvě, které nosím stále dokola. Jednoho dne chci ale mít doma skříň na vystavené kabelky. 

Rozhovor s Andrejkou byl velmi přínosný a zajímavý, proto jsme pro vás připravili i další.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *