Skip to content

Stylové mom jeans. Hodí se i k vaší postavě?

Většina z vás už asi zaregistrovala, že sexy skinny jeans už jsou minimálně na nějakou dobu pasé. Aktuálně jsou ,,in” volné, široké a hlavně pohodlné střihy. Co tedy zakomponovat do svého šatníku mom jeans, tedy džíny, které nosily naše maminky v 90. letech? Tento střih džínů byl však na výsluní již během 80. let. Má volnější střih kolem stehen a zužuje se ve spodní části nohou.

Podobně jako boyfriend džíny, mají mom jeans uvolněný střih, ale liší se tím, že mají vyšší pas. Kromě jedinečného střihu se také staly jedním z nejuniverzálnějších kousků šatníku. Noste je ležérně s topem a elegantními mokasíny nebo třeba s klasickou košilí a vypasovaným sakem. 

Pro jaké postavy se mom jeans hodí?

Stylisté se shodují, že v džínách s vysokým pasem vypadají skvěle všechny ženy. I když se to na první pohled může zdát jako nesmysl, vysoký pas je všeobecně lichotivý. Bez ohledu na to, zda máte přirozeně jasně definovaný pas, džíny s vysokým pasem přitáhnou pozornost k vašim křivkám. Mimo to jsou pohodlné pro všechny typy postavy, a to v jakékoliv roční období. Navíc existuje mnoho variant tohoto typu kalhot a je na výběr z velkého množství stylů. To znamená, že je tedy vysoká šance, abyste i vy našla střih, který si zamilujete.

Tip na trendy a pohodlný outfit

Pokud hledáte outfit, který je minimalistický a nikdy nezklame, mom jeans, bílé tričko, džíny a tenisky vypadají vždy perfektně. Zvolte k outfitu minimalistické bílé tenisky v bílé barvě a vytvořte stylový ležérní look.. Vzhledem k tomu, že džíny volného střihu s volným tričkem mohou v některých případech vypadat trošku humpolácky, kombinujte tento typ kalhot spíše s upnutými crop topy nebo s body, které dodají outfitu vítaný kontrast. Pro výraznější siluetu přidejte ještě pásek. Dolaďte výraznou kabelkou, oblečte nesmrtelný kožený křivák a stylový outfit je na světě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *