Skip to content

Veja tenisky jsou horkým trendem. Jaký na ně má názor Nikola Marková?

Je krásný slunečný den, a to by byl hřích nevyrazit na procházku nebo do přírody. K takové příležitosti se vždy hodí ladit outfit sportovnějším směrem. A přesně tento styl zvolila Nikola Marková, se kterou jsme měli možnost se potkat v rámci posledního focení. Jaké poznatky nám Nikola řekla k vybraným kouskům?

“Veja tenisky mě překvapily”

„V tomto outfitu jsem to asi nejvíc já. Sportovních setů, podprsenek a legín Under Armour vlastním sama několik. Dokonalý materiál a perfektní střih. Využijete jak na sport, tak jako volnočasový pohodlný cool outfit. Lehká prošívaná bunda byla příjemná, dost dlouhá a lehce oversized. Jen všude propagované tenisky Veja mě trochu překvapily v ne úplně dobrém slova smyslu. Byly tak nějak tvrdé. Asi jsem od nich očekávala víc. Jinak jsou zpracované kvalitně a na noze vypadají moc hezky.”

Jak kombinovat sportovní kousky?

K sportovnímu outfitu neodmyslitelně patří sportovní podprsenka. Když si ji navíc pořídíte v černé nebo bílé barvě, bude se vám nejlépe kombinovat. Zvolte značku Under Armour, která vydrží roky. K podprsence oblečte černé legíny a ti odvážnější mohou sáhnout i po riflových kraťáskách. Zvláště v perných letních dnech přijdou kraťasy vhod. Naopak v chladnějších dnech nedbale přehoďte bomber přes ramena a chodidla obujte do bílých vysokých ponožek. My zvolili značku GAP, protože se kombinování značek rozhodně nebojíme. Myslete však na to, že rozhodně není vhodné kombinovat kousky oblečení s velkými nápisy od různých výrobců. Sportovní outfit dokáže zjemnit i bílá košile. Rozhodně ji ale nezapínejte až ke krku. Naopak nechte vyniknout sportovní podprsenku a košili berte spíše jako doplněk.

TIP: pokud chcete směřovat outfit do sportovního stylu, přidejte kšiltovku. Naopak serióznější nádech získáte díky elegantní kabelce.

Který ze sportovních kousků byste zvolili právě vy?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *