Skip to content

Vlněná sukně a trendy boty a lá Prada

Sukně nemusí být pouze záležitostí léta. Užijete si s ní mnoho zábavy i na podzim. Ať už třeba u hraní golfu nebo ve městě. Když je navíc ušitá z vlny, bude vám v ní i teplo.

Sukně a trendy boty v hlavní roli:

Vlněná sukně je příjemná podzimní záležitost. Pokud bude z kvalitního materiálu, rozhodně i zahřeje. Máte rádi extravaganci?

Sáhněte klidně po modré barvě jako my. Jestliže holdujete tělovým barvám, oblečte si klidně i méně výraznou vlněnou sukni. Důležité jsou v tomto směru totiž boty, které jsou must have dnešního outfitu. Ano, mluvíme o robustních botách v Prada stylu. Nebojte se experimentovat a boty k outfitu rozhodně kupte. Bez nich by to totiž nebylo ono. Ty naše jsou značky Steve Madden a unosíte je jak na podzim, tak v zimě.

Nejsou extravagantní boty to pravé ořechové? Alespoň ne pro vás? Zkuste romantickou dívčí alternativu v podobě bílo-růžových tenisek Velentino. No a poslední tečkou na závěr, která zahřeje, je bílý svetr. Udrží vás v teple v pochmurných dnech a díky vysoké kvalitě vydrží i další podzimní etapy.

Jaké boty byste zvolili vy? A lá Prada nebo romantické tenisky? Napište nám do komentářů.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *