Skip to content

Vsaďte na jednoduché bílé šaty a zazáříte

Na první pohled nenápadné bílé šaty otevírají dveře originálním kombinacím a nevšedním outfitům. Ať už jste milovnicí barev nebo minimalistické elegance, šaty by neměly chybět ani ve vašem šatníku. Proč je tak milujeme?

Jedny bílé šaty, desítky outfitů

Budujete si kapsulový šatník a nechcete mít plnou skříň nejrůznějších kousků?

Nebo hledáte univerzální kousek, který vás podrží, když nebudete mít co na sebe? Bílé šaty jsou must-have každého ročního období a každé sezóny. Kombinujte je skutečně se vším – od holínek až po luxusní lodičky s červenou podrážkou. Stačí, když zvolíte ty správné doplňky a váš jednoduchý outfit se rázem změní. Do práce vsaďte na klasickou elegantní kombinaci šatů se sakem či svetříkem, večer sako vyměňte za koženou či džínovou bundu a vyražte do města. Inspirovat se můžete také naší modelkou, která si k šatům vzala vysoké ponožky, výrazné boty, pletenou kabelku a celý outfit rozbila barevným svetrem.

Nebojte se experimentovat

Krátké bílé šaty přímo volají po odvážných kombinacích. Už dávno neplatí, že k šatům se hodí pouze dívčí sandálky či podpatky. Jestli jste dostali chuť na pohodlný sportovnější outfit, vezměte ze skříně bílé letní šaty, obujte si tenisky, kolem pasu převažte mikinu a kabelku vyměňte za batoh.

Pokud naopak toužíte po ženském outfitu, krátké bílé šaty doplňte páskovými sandálky, kolem pasu si převažte tenký pásek, vlasy ozdobte čelenkou s květy nebo si vezměte slaměný klobouk. Když bude venku chladněji, zahřeje vás barevný kardigan či kimono.

Hledáte univerzální kousek, který si můžete obléct do práce i na koncert? Krátké bílé šaty by neměly chybět v šatníku žádné z nás. Jednoduše se kombinují, hodí se pro každou příležitost a se správným stylingem lichotí každé postavě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *