Skip to content

Vykročte na červenou!

Zimní období je plné šedi a nevýraznosti, rozveselte sebe i ostatní díky výraznému kousku oblečení. Inspirujte se outfitem, ve kterém je takovým dominantním kouskem oblečení červený kabát. Takový módní kousek snadno doplníte pouze neutrálními barvami a skvělý outfit máte na světě. V tomto případě jsme vybrali kožené kousky v podobě sukně a pohodlných kozaček.

Vzhledem k tomu, že kůže v kombinaci s výraznou červenou barvou může působit až příliš vyzývavě, doplňte tuto kombinaci jednoduchým krémovým rolákem. Takový kousek outfit vyváží a udělá jej stylovým a nadčasovým.

Proč červená?

Červený kabát je perfektní volbou pro ty z vás, které chtějí vyčnívat z davu. Dostaňte se do centra pozornosti všech! Varianty stylingu jsou nekonečné, tento červený kousek svrchního oděvu můžete snadno párovat s roztrhanými džíny a teniskami nebo jej noste elegantně s koženými kalhotami a vysokými podpatky. Červené kabáty v délce ke kolenům se hodí k rovně střiženým kalhotám nebo pouzdrovým sukním. 

Jak již bylo řečeno, červená barva se ideálně mixuje s neutrálními odstíny jako černá, bílá, šedá, hnědá. Skvěle vypadají i midi a maxi červené kabáty v zavinovacím a oversized střihu. Pokud jste se rozhodli je nosit, ale jste spíše menší postavy, oceníte kozačky na podpatku v neutrálním barevném odstínu. Využijte stylové vrstvení a oblečte pod kabát koženou či denimovou bundu. 

Červený kabát a červený svetr?

Červená na červené? Proč ne! Budete potřebovat kabát v midi délce přehozený přes oversized červený svetr. Kombinaci doplňte modrými úzkými džínami. Barvu bot laďte s barvou džínsů nebo vsaďte na černou klasiku. Pokud nejste fanouškem denimu, výraznou a perfektní kombinací, která červený vršek outfitu doplní, jsou i kostkované černobílé kalhoty. I tuto kombinaci opět doplňte černými kotníkovými botami. Tak přesvědčili jsme vás konečně, abyste přestala nosit tmavé barvy a vyzkoušela něco odvážného?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *