Skip to content

Vyměňte kabelku za stylovou plátěnou tašku s potiskem a buďte šik!

Jste duší i vzhledem tak trochu rebelka? Tak to nejsou květinkové šatičky, splývavé sukýnky a roztomilé kabelky nic pro vás. No a přiznejme si, že trend malých crossbody kabelek nemá s praktičností nic společného.

Pokud s sebou nutně potřebujete nosit nezbytnosti, které se do klasické kabelky nevejdou, sáhněte po plátěné tašce s potiskem. A když se po cestě z práce rozhodnete stavit na malý nákup? Žádný problém, plátěná taška je k tomu jako stvořená. Výhodou tohoto typu tašek je to, že si je můžete nechat vyrobit na zakázku přesně podle vašeho vkusu. Mimo to je k dostání mnoho abstraktních a jiných designů nebo můžete vybírat mezi taškami s nápisem, a dokonce také koupí tašky přispět na dobrou věc.

Kterou barvu?

Spousta žen, které rádi nosí kabelky jako módní doplněk, ocení jednoduchý a dobře kombinovatelný šatník, tedy jednobarevné tašky. Ujistěte se, že barva tašky, kterou nosíte, je kombinovatelná s velkou částí vašeho šatníku. Chybu rozhodně neuděláte, pokud si vyberete tašku v neutrálním odstínu. Koneckonců, minimalismus je v módě a klasika ve formě černého, šedého nebo bílého sáčka doplněného o plátěnou tašku se stylovým potiskem je perfektním způsobem, jak se tomuto trendu přizpůsobit. V podobném odstínu volte i další doplňky, díky čemuž vytvoříte monochromatický look. Není snad nude odstín to, co hledáte? Nemějte strach, i tašky v jasných barvách, jako je růžová nebo zelená, jsou běžně k dostání. A i jednoduchému černému nebo bílému outfitu dodá výrazná taška šmrnc.

Plátěná taška s potiskem není jen doplněk

Pomocí tašky můžete dát také světu najevo svůj názor. Výroky a citáty umístěné na tašce vypovídající něco o vašem přesvědčení, hodnotách nebo zájmech, je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Nenašly jste ten pravý kousek, se kterým byste se ztotožnily? Můžete si koupit jednobarevné tašky a napsat na ně vlastní text. A pokud máte obchodního ducha, můžete na tašku umístit text, který se bude líbit více lidem a prodávat je následně online. Kromě stylového doplňku je to také skvělý způsob, jak vydělat peníze. Tak co, pustíte se do výroby trendy a zároveň osobité plátěné tašky s potiskem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *