Skip to content

Rozzařte se na podzim. Vyzkoušejte červený top!

Barvy mají mnohem větší sílu, než si možná leckdy uvědomujeme. Červenou ukážete oheň a vášeň, kterou v sobě máte. Je to barva vhodná pro sebevědomé ženy, které se nebojí vyniknout v davu. Zakomponujte i vy červenou do svého outfitu. A pokud si říkáte, že červená není ten pravý odstín pro vás, mýlíte se.

Různých odstínů této krásné barvy je tolik, že ten ideální ladící vašemu typu najdete hravě.

Jak červenou kombinovat?

I když vás možná napadne, že k červené můžete ladit jen neutrální černou či bílou, zkuste i originálnější kombinaci. Parádního looku docílíte také s modrou, hnědou či šedou barvou. Naopak v kombinaci s červenou se raději vyhněte purpurovým či růžovým odstínům. My jsme v našem outfitu dali tentokrát přednost klasice v podobě kombinace černé s červenou, kterou nemáte co zkazit. Červený top se hodí prakticky na jakoukoliv příležitost a jde ruku v ruce s letošním trendem “tomato soup red”!

Méně je více

Pokud nemáte příliš dramatickou povahu, červená není obvykle vhodná na nošení od hlavy až k patě. Nechejte ji jen na jednom kousku oblečení nebo na pár doplňcích jako jsou boty, pásek či naušnice. Ale nepřehánějte to, příliš mnoho červené může dokonce zhoršit naše smysly. Pokud kombinujete více barevných kousků, snažte se držet jen jedné skupiny odstínů, a to teplých nebo studených.

Náš tip na outfit

Červená je jako barva velmi výrazná, hřejivá a zároveň přitahuje pozornost více než kterákoli jiná barva, s výjimkou žluté. Jasná červená barva je velmi výrazným prvkem, ať už zvolíte červenou halenku, nebo třeba jen kabelku téže barvy. Nutno říci, že v této barvě se neschováte, připravte se tedy na pořádnou dávku pozornosti! K červenému topu se skvěle hodí kraťasy, doplňte je stejně výraznou kabelkou, stylovými polobotkami a na vrh hoďte lehkou bundu s třásněmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *